Black on Transparent.png
a1.png

Transmisje na żywo:

Zajmujemy się realizacją transmisji na żywo wydarzeń, takich jak: konferencje, warsztaty, szkolenia, webinary, koncerty, eventy firmowe, wywiady, prelekcje,  ślub online, pogrzeb online. Świadczymy kompleksowe usługi w całej Polsce. Posiadamy ekipy realizatorskie w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Chętnie podejmiemy się również zleceń poza granicami kraju.

as2.png

Platformy streamingowe:

Streamujemy na wszystkie, dostępne platformy streamingowe, w tym: Facebook, YouTube, Twich, Zoom, Microsoft Teams, Skype, a także na wszystkie urządzenia: komputery, tablety i smartfony. W ramach realizacji, możemy zapewnić także pełną oprawę graficzną dla Twojego eventu. Stworzymy dla Ciebie animowane belki, zaślepki, logotypy, czołówki, czy też zakończenia eventu.

a5.png

Sprzęt i zaplecze:

Dysponujemy kamerami 4K marki Blackmagic oraz Sony, własnymi mikserami video oraz audio, a także  mikrofonami bezprzewodowymi i mobilnym łączem internetowym. Posiadamy zestawy oświetlenia, które dostosowujemy do określonego projektu, lub warunków w Twoim biurze. W realizacjach transmisji na żywo oferujemy również ujęcia z drona w czasie rzeczywistym.

a4.png

Jakość i możliwości:

Realizujemy transmisje na żywo w jakości: FullHD, HD i SD. W swojej ekipie, poza operatorami oraz realizatorami obrazu, posiadamy również osoby odpowiedzialne za oświetlenie, akustyków oraz pilotów dronów z licencją na nagrywanie. Dysponujemy także mobilnym studiem greenscreen, dzięki któremu możemy realizować wydarzenie, gdziekolwiek sobie zażyczysz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odezwij się do nas.

+48 697 818 612

INNIT SP. Z O.O.

ANTONIEGO KOSIŃSKIEGO 20/10
61-521 POZNAŃ

NIP: 783 182 68 06

KRS: 0000869254

REGON: 387495177

Copyright by ©innitstudio 2021

All rights reserved

+48 697 818 612